KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878432
nr 1387 8432
Stig Aspelin
(1911-1990), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 48x59 cm, yttermått inklusive ram: 65x76 cm
Stig Aspelin, född 1911 i Helsingborg, död 1990, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:16:19
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
Stig Aspelin
Läs mer om Stig Aspelin